Home » Aktualności » Nasi zwycięzcy w konkursach szkolnych

Archiwum

Nasi zwycięzcy w konkursach szkolnych

Koniec roku sprzyja podsumowaniom, tak więc i my podsumowaliśmy szkolne konkursy wiedzowe.

W II semestrze Mistrzami Insta.Ling zostali uczniowie : w klasie V – Andrzej Kaszuba, Amelia Lasota, Sebstian Lib, Sebastian Pomianek, Piotr Rabich,  w klasie VI zaś Karolina Pomianek. Należy przypomnieć , że system Insta.Ling służy systematycznej nauce ortografii przy pomocy komputera lub urządzeń mobilnych. Nasi mistrzowie uzyskali oceny bardzo dobre i celujące z poszczególnych tygodni pracy, co oznacza, że wykazali się wyjątkową systematycznością i pracowitością.

Pod koniec maja został przeprowadzony, jak co roku, Szkolny Konkurs Ortograficzny 2016. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV – VI. W potyczkach ortograficznych zwyciężyła Martyna Kaszuba z klasy VI, miejsce II zajęli – Marcin Olech z klasy V i Mateusz Motyl z klasy IV, miejsce III zajęła Karolina Kalnadyk z klasy VI.

W pierwszych  dniach czerwca uczniowie klas 4 – 6 wzięli również  udział w Szkolnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Rachunku 2016”.
Celem konkursu jest popularyzacja matematyki i doskonalenie umiejętności szybkiego liczenia z wykorzystaniem własności działań. Uczniowie do rozwiązania mieli 60 prostych, aczkolwiek podchwytliwych , zadań rachunkowych w ciągu 45 minut.
Najlepsze wyniki w poszczególnych klasach uzyskali:

Kl. 4

 1. Emil Szular
  2. Natalia Hudzik
  3. Oliwia Czarnik
  Gabriela Ziemba
  Kl. 5
  1. Faustyna Świder
  2. Miłosz Michno
  3. Emilia Lis – Gubernat

Kl. 6
1. Mateusz Pisarek
Karolina Kalandyk
2. Monika Pisarek
Martyna Kaszuba
3. Patrycja Jaksan

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

konkurs 001

konkurs 006

konkurs 009

konkurs