Archiwum

Sport

ROK SZKOLNY 2016/2017

Wicemistrzostwo powiatu w siatkówce dziewcząt

W poniedziałek 20 kwietnia w Zaczerniu odbył się finał powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt.W rozgrywkach rywalizowały  drużyny: z Trzebowniska, Krasnego, Trzciany i ze Zgłobnia. Nasza drużyna zdobyła II miejsce.

Gratulujemy!

20170320_123836

Dobry występ naszych uczniów w półfinałach powiatowych

We wtorek 14 marca w Zespole Szkół w Niechobrzu, odbył się półfinał powiatowy w mini piłce siatkowej dziewcząt. Drużyna z naszej szkoły zdobyła I miejsce, pokonując drużyny z Trzciany, Lubeni i Nienadówki. Dziewczęta awansowały do finału powiatowego, który odbędzie się w Zaczerniu 20 marca.

W środę 15 marca na hali Zespołu Szkół w Świlczy drużyna chłopców rywalizowała ze szkołami z Bratkowic, Lubeni i Kamienia. W końcowej klasyfikacji zdobyli III miejsce.

Obu drużynom gratulujemy a dziewczętom życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki.

W ubiegłym tygodniu w środę 26.02.2014r. odbył się Noworoczny Turniej Podkarpackiej Akademii Piłki Siatkowej w kategorii „trójek”. Dwie drużyny dziewczynek z klasy IV wywalczyły I i II miejsce.I miejsce –  Ciebiera Kinga, Cieplik Justyna,  Lib Dominika, Pisarek Monika

II miejsce – Jaksan Patrycja, Kalandyk Karolina, Pomianek Karolina

Bardzo dziękujemy Firmie DevelopRes– Rzeszów za ufundowanie pucharów i pamiątkowych dyplomów dla wszystkich uczestników turnieju.

W tym tygodniu w środę 5 marca i w piątek 7 marca odbywały się gminne rozgrywki półfinałowe dziewcząt i chłopców w mini piłce siatkowej. W rozgrywkach wzięło udział 4 szkoły: z Niechobrza Górnego, Woli Zgłobieńskiej, Niechobrza Dolnego i ze Zgłobnia.

Drużyna dziewcząt wywalczyła II miejsce : Lib Sylwia, Turczańska Bernadeta, Ziomek Natalia, Zuba Weronika, Ceglarz Paulina, Kula Karolina, Kuter Kamila, Pisarek Kamila, Świder Weronika, Zięba Katarzyna.

Drużyna chłopców: Bassara Damian, Być Mikołaj, Koczynasz Miłosz, Lib Maksymilian, Olech Sebastian, Ciebiera Andrzej, Kornak Michał, Róg Kamil, Witalec Kacper, Ziomek Mateusz.  Chłopcy zdobyli I miejsce i zakwalifikowali się na rozgrywki finałowe, które odbędą się 17 marca w Lutoryżu.