Home » Aktualności » Zbliża się Święto Szkoły to już 12 czerwca !

Archiwum

Zbliża się Święto Szkoły to już 12 czerwca !

W tym roku już po raz 12 zapraszamy na  „Zgłobieńskie Święto Szkoły”. Uroczystość ma formę plenerowego pikniku, na terenie urokliwego zabytkowego parku, który znajduje się bezpośrednio przy szkole. Imprezę organizujemy w niedzielę 12 czerwca od godziny 16. I jak co roku na naszych gości nie tylko dzieci czeka wiele atrakcji.Tym razem w  programie pikniku szkolnego przewidzieliśmy między  innymi : występy artystyczne uczniów klas I-III , konkurs fotograficzny Festyn w Obiektywie , prezentacja  muzyczno – tanecznych umiejętności  uczniów naszej szkoły ale także podopiecznych Lokalnego Ośrodka Kultury WSPÓLNOTA ze Zgłobnia. Ponadto zapraszamy na pokaz mody ekologicznej jak również konkurs plastyczny „Letnie marzenia” . W trakcie święta szkoły pojawią się również zaproszeni goście . W tym roku będą to zawodnicy i piłkarze ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia , z którymi współpracujemy przy okazji projektu dla dzieci „Super Sportowiec” . Dla miłośników piosenki anglojęzycznej także coś ciekawego – przegląd „Singing in the Sun” . I oczywiście jak co roku liczymy na spory udział w zabawach rodziców naszych uczniów – będzie okazja do sprawdzenia swojej formy w rodzinnych potyczkach sportowych. Mamy dwa boiska trawiaste , rozległy teren zielony na którym to współzawodnictwo zawsze jest wyjątkowo atrakcyjne . Całość pikniku uświetnią występy zespołu muzycznego TRIDENT , będzie także kiermasz rękodzieła , a dla pasjonatów szachów – SYMULTANA i coś specjalnego … Z uwagi na współpracę naszej szkoły ze studentami z organizacji PROJEKTOR zapraszamy do obejrzenia pokazów z zakresu kryminalistyki, biologii czy chemii – a zatem nauk ścisłych , które staramy się dodatkowo promować w naszej szkole. Oczywiście dla najmłodszych w plenerze przygotowaliśmy dmuchane zjeżdżalnie, trampolinę , będzie czynna także gastronomia.

Organizacja naszego pikniku nie byłaby możliwa dzięki dużemu zaangażowaniu i pomocy rady rodziców – na czele z Panią Patrycją Pruchnik -Opalińską. Już teraz za to wsparcie serdecznie dziękujemy ! Dziękujemy także naszym sponsorom – firmie Sky Ware , centrum filmowemu Helios , firmie Pana Marcina Gawrona ze Zgłobnia , a także stowarzyszeniu Pro Carpathia z Rzeszowa , z którym wspólnie realizujemy projekty dla dzieci. Ponadto udzieliły nam wsparcia następujące Firmy : Księgarnie Nova Sp. z o.o. Hurtownia książek, Szik, Focus- Aldona Karp -Biuro Podróży i biuro tłumaczeń, „Agama” Beata Romankiewicz- Lecznica zwierząt, Mariot Rzeszów – Okna PCV, Rolety, Drzwi, Bramy Garażowe, SPAR Polska S. A- Polskie Sklepy Spożywcze, KORA Sp. z o.o. Zgłobień oraz GrohePolska Sp. z o.o.

Na koniec raz jeszcze w imieniu Rady Rodziców i dyrektora szkoły Bartłomieja Wisza – serdecznie zapraszamy na Zgłobieńskie Święto Szkoły w niedzielę 12 czerwca od godziny 16 .Święto szkoły