Home » Aktualności » Siatkówka jest ulubioną grą zespołową w naszej szkole

Archiwum

Siatkówka jest ulubioną grą zespołową w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu w środę 26.02.2014r. odbył się Noworoczny Turniej Podkarpackiej Akademii Piłki Siatkowej w kategorii „trójek”. Dwie drużyny dziewczynek z klasy IV wywalczyły I i II miejsce.I miejsce –  Ciebiera Kinga, Cieplik Justyna,  Lib Dominika, Pisarek Monika

II miejsce – Jaksan Patrycja, Kalandyk Karolina, Pomianek Karolina

Bardzo dziękujemy Firmie DevelopRes– Rzeszów za ufundowanie pucharów i pamiątkowych dyplomów dla wszystkich uczestników turnieju.

W tym tygodniu w środę 5 marca i w piątek 7 marca odbywały się gminne rozgrywki półfinałowe dziewcząt i chłopców w mini piłce siatkowej. W rozgrywkach wzięło udział 4 szkoły: z Niechobrza Górnego, Woli Zgłobieńskiej, Niechobrza Dolnego i ze Zgłobnia.

Drużyna dziewcząt wywalczyła II miejsce : Lib Sylwia, Turczańska Bernadeta, Ziomek Natalia, Zuba Weronika, Ceglarz Paulina, Kula Karolina, Kuter Kamila, Pisarek Kamila, Świder Weronika, Zięba Katarzyna.

Drużyna chłopców: Bassara Damian, Być Mikołaj, Koczynasz Miłosz, Lib Maksymilian, Olech Sebastian, Ciebiera Andrzej, Kornak Michał, Róg Kamil, Witalec Kacper, Ziomek Mateusz.  Chłopcy zdobyli I miejsce i zakwalifikowali się na rozgrywki finałowe, które odbędą się 17 marca w Lutoryżu.

Gratulujemy.