Home » Aktualności » Dzień Dziecka

Archiwum

Dzień Dziecka

W poniedziałek 1 czerwca odbyły się obchody Dnia Dziecka i Dnia Sportu Szkolnego. Celem imprezy była integracja uczniów podczas konkursów i zabaw sportowych, wpajanie zasad zdrowej rywalizacji oraz wdrożenie do aktywnego  spędzania wolnego czasu.

Podczas imprezy gościliśmy młodzież z Warsztatów Terapii Zajęciowej, którzy przenieśli nas w epokę starożytnego Rzymu i zaprezentowali niezwykle interesujący spektakl pt. „Chytry plan”. Podziw wszystkich widzów wzbudziła nie tylko doskonała gra aktorska, ale także perfekcyjnie przygotowane kostiumy i scenografia.

Dzień ten zorganizowano zgodnie z zasadą „dla każdego coś miłego”. Program imprezy zawierał propozycje różnorodnych konkursów, w których uczestnicy mogli wykazać się swoją sprawnością fizyczną. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach zorganizowanych na sali gimnastycznej jak i na boisku szkolnym. Jak zawsze, uczniowskiej rywalizacji towarzyszyły spore emocje oraz świetna zabawa zwłaszcza, że w tym roku bawiliśmy się wspólnie z młodzieżą z Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Atmosfera zabawy, dobry humor i słodkie upominki przygotowane przez Radę Rodziców sprawiły, że dzień należał do wyjątkowych i bardzo udanych.