Home » Aktualności » Rozstrzygnięcie Gminnego Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora Szkoły w Zgłobniu

Archiwum

Rozstrzygnięcie Gminnego Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora Szkoły w Zgłobniu

W dniu 16 lutego 2016 roku w  Szkole Podstawowej w Zgłobniu odbył się Gminny Turniej Szachowy. 18 uczestników z różnych szkół terenu gminy Boguchwała, w dwóch kategoriach wiekowych, walczyło o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zgłobniu. Podczas gry można było zaobserwować zarówno pełne skupienie i koncentrację uczestników
jak i radość po wygranych pojedynkach. Po kilku godzinach żmudnej gry wyłoniono zwycięzców.Wśród uczniów klas I – III pierwsze miejsce zajęła Liliana Krzanowska – uczennica klasy III SP w Bziance.

Na kolejnych miejscach uplasowali się: Karol Miłek z klasy III SP w Zgłobniu oraz Hubert Stachowicz z klasy II SP w Nosówce.

Wśród uczniów klas IV – VI pierwsze miejsce, wygrywając wszystkie partie zajął uczeń klasy V SP w Zgłobniu- Miłosz Michno. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Sebastian Szura z klasy IV SP w Racławówce oraz Emilia Lis – Gubernat z klasy V SP w Zgłobniu.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia szachowy- Pan Maciej Woźniak.
Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Sportowo – Turystycznemu „Lubcza” za ufundowanie pucharów dla zwycięzców oraz Akademii Umysłu „ Wesoła Szachownica” za okazaną pomoc podczas przeprowadzenia turnieju.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy wielu sukcesów.