Home » Aktualności » Turniej szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zgłobniu

Archiwum

Turniej szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zgłobniu

W dniu 16 stycznia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Zgłobniu odbył się Gminny Turniej Szachowy. 19 uczestników ze szkół terenu gminy Boguchwała – Zgłobnia, Woli Zgłobieńskiej, Nosówki, Racławówki i Boguchwały – w dwóch kategoriach wiekowych, walczyło o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zgłobniu.Podczas gry można było zaobserwować zarówno pełne skupienie i koncentrację uczestników
jak i radość po wygranych pojedynkach.

Po kilku godzinach żmudnej gry wyłoniono zwycięzców.

Wśród uczniów klas I – III pierwsze miejsce zajął Hubert Stachowicz – uczeń klasy III SP w Nosówce.

Na kolejnych miejscach uplasowali się: Joachim Róg z klasy III SP w Woli Zgłobieńskiej  oraz Damian Drzał  reprezentujący klasę III SP w Racławówce.

Wśród uczniów klas IV – VI pierwsze miejsce zajął uczeń klasy VI SP w Zgłobniu-
Miłosz Michno.
Na kolejnych miejscach uplasowali się: Sebastian Szura z klasy V SP w Racławówce oraz Karol Miłek z klasy IV SP w Zgłobniu.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia szachowy- Pan Mateusz Leśniak.
Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Sportowo – Turystycznemu „Lubcza” za ufundowanie pucharów dla zwycięzców oraz Akademii Umysłu „ Wesoła Szachownica” za okazaną pomoc podczas przeprowadzenia turnieju.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy wielu sukcesów.