Home » Aktualności » Spotkanie podsumowujące Projekt „Eduscience”

 
 

Spotkanie podsumowujące Projekt „Eduscience”

 

Najnowsze wpisy

W dniu 07.06.2013r. w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyło się zebranie podsumowujące pierwszy rok wdrażania w szkołach województwa podkarpackiego Projektu Edukacyjnego „Eduscience”- jednego z największych przedsięwzięć edukacyjnych w Polsce z zakresu edukacji matematyczno- przyrodniczej.

W zebraniu, które prowadziła Pani Bronisława Kunas- wojewódzki koordynator,  uczestniczyli nauczyciele z 16 szkół  Podkarpacia, w których realizowany jest projekt.

Od września 2012 r. zadania projektu realizowane są w klasie I Szkoły Podstawowej w Zgłobniu .  Ponieważ  w ocenie Pani Koordynator  wszystkie działania prowadzone są wzorowo i na bardzo wysokim poziomie, poproszono Panią Renatę Wójcik- szkolnego  koordynatora projektu – aby na zebraniu zaprezentowała wszystkim  uczestnikom w jaki sposób mali naukowcy ze Szkoły Podstawowej w Zgłobniu pracowali w ciągu roku szkolnego. Pani Wójcik przedstawiła  prezentację multimedialną, na której znalazły się informacje i filmy przedstawiające uczniów klasy I podczas zajęć z zakresu  „Eduscience”.  Podzieliła się z uczestnikami swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami zdobytymi w trakcie realizacji projektu, zachęcając tym samym zebranych do wymiany poglądów i dzielenia się własnymi wrażeniami.


 
Film z zajęć Eduscience w klasie I

 
Film po transmisji Eduscience

 
Film Sadzimy Edujabłonkę

 
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.
Projekt Eduscience

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.