Zajęcia pozalekcyjne

 

Archiwum

RODZAJ REALIZOWANYCH ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

  1. Zajęcia sportowe SKS – poniedziałek 15.15 – 16.15, środa 14.15 – 15.15
  2. Kólko historyczne  – 14.20.
  3. Zajęcia korekcyjno kompensacyjne – poniedziałek i czwartek 7.00
  4. Język polski Fakultet klasa 8 – poniedziałek 7.45
  5. Język polski Wyrównawcze klasy 4-6 – poniedziałek 13.30
  6. Jezyk polski Wyrównawcze klasy 7-8 – piątek 7.00
  7. Język polski Przygotowanie do olimpiady – piątek 7.00
  8.  Matematyka:
     – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki: środa 7:00 – 7:45
     – zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki – środa 7:45 – 8:30
     – zajęcia przygotowujące do konkursów – czwartek 7:00 – 7:45
  9. Język angielski: zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty- czwartek 7.45 – 8.30
  10. Język rosyjski : poniedziałek 13.20-14.15

 

RODZAJ REALIZOWANYCH ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

zj-pozalekcyjne

Od października 2019 roku, nasza szkoła realizuje wiele ciekawych zajęć w ramach projektu 9.2

„Wyższa jakość edukacji w Gminie Boguchwała”

Uczniowie mogą uczęszczać na następujące zajęcia:

Zajęcia „Matematyka – mój klucz do sukcesu” – klasa 8 p. M.Fritz

Zajęcia z języka angielskiego w klasie VIII „High fliers” – klasa 8 p.K.Majdzińska-Nowak

Zajęcia „Zrozumieć świat”dla uczniów klas 6 i 7 – p. Sylwia Król

Zajęcia „Tajemniczy ogród fizyki”dla uczniów klas 6 i 7 – p. Anna Kulas

Koło przyrodnicze „Jestem badaczem przyrody” – klasa 6 – p.B.Drozdowska-Wnęk

Koło geograficzne „Ciekawi świata” – klasa 7 -p.B.Drozdowska-Wnęk

Koło biologiczne „Pasjonaci biologii” dla uczniów klas 5 i 7 – p.B.Drozdowska-Wnęk

Zajęcia „Lego robotyka” – klasa 5 – p.K.Miłek

Zajęcia „Akademia robotyki” – klasa 3 – p.A.Kulas

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne „Ja też mogę osiągnąć sukces” – klasa 1  – Agata Świder

Nasi nauczyciele oferują również uczniom następujące zajęcia:

p. dyrektor Grzegorz Kowal – SKS – klasy II , III  IV w środy i czwartki 13.30 – 14.30

p.Krystyna Miłek – koło historyczne – co druga środa 7.45 – 8.30

p.Agata Król-Drzał – język polski

  • Fakultety kl. 8 poniedziałek 7.45
  • Zajęcia wyrównawcze – kl. 4-5 wtorek 13.30 co 2 tygodnie
    Zajęcia wyrównawcze kl. 6 piątek – 12.30
    Zajęcia wyrównawcze kl. 7-8 wtorek 7.45 co 2 tygodni

p.Agata Świder  – zajęcia wyrównawcze kl 2 co drugi czwartek 7.45 – 8.30

p.Agata Płaza – zajęcia rozwijające z j. polskiego i matematyki dla klasy 3 – 7.45 – 8.30

p.Bogdan Kaczor – lekcje z gry na gitarze – piątek 12.20

p. Michał Bartusik – Trening judo –  środy od 16.00 do 16.45

Kółko szachowe w piątek

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

20190925_135809 20190925_140230 20190925_140244 20190925_145949 20190925_150009 20191016_140426 20191016_144249 20191016_144849 20191016_144905 20191016_145143 IMG_20191030_150448 IMG_20191030_150508 IMG_20191030_150525 IMG_20191120_145413 (3) IMG_20191120_145637