Home » Aktualności » Zgłobieńskie Święto Szkoły

Archiwum

Zgłobieńskie Święto Szkoły

Już na stałe w tradycję naszej szkoły wpisał się Festyn Rodzinny, Organizacja imprezy wymagała wielu przygotowań i zaangażowania dyrektora, nauczycieli, rodziców i dzieci.
Otwarcia festynu, przy pięknej, słonecznej pogodzie dokonał Pan dyrektor, który przywitał przybyłych gości i życzył Wszystkim miłej zabawy.Impreza była okazją do prezentacji umiejętności artystycznych uczniów naszej szkoły. Na scenie wystąpili aktorzy z klasy V w przedstawieniu ekologicznym „Zielono nam”, uczennice klasy IV zaprezentowały piękne tańce ludowe, z chustami i parasolkami. Nie zabrakło wielu konkursów i pokazów. Dużym powodzeniem cieszył się konkurs plastyczny i sportowy dla uczniów klas młodszych i konkurs piosenki obcojęzycznej dla uczniów klas starszych. Bardzo podobał się występ i czarodziejskie sztuczki Iluzjonisty oraz pokazy rowerowe. Gwoździem programu okazało się współzawodnictwo sportowe na wesoło dla rodziców i nauczycieli. Wielki aplauz i uznanie otrzymali nauczyciele ale niestety nie wystarczyło to, aby pokonać przeciwników. Tak więc zwycięstwo i puchar wywalczyli rodzice. Nauczyciele już niecierpliwie oczekują na rewanż za rok.
Ogromną popularnością cieszyła się loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. Dodatkowo każdy los wziął udział w losowaniu nagrody głównej- wspaniałego roweru górskiego. Szczęśliwym zwycięzcą okazał się uczeń klasy IV- Mateusz Augustyn, który wraz z rodzicami odebrał nagrodę.
W czasie festynu można było pomalować twarz, poskakać na trampolinie, pozjeżdżać z dmuchanej zjeżdżalni, czy kupić watę cukrową. Wielogodzinna impreza wiązała się też z zapleczem kulinarnym.
W ofercie bufetu znalazły się, kiełbaski z rożna, zupa gulaszowa, zimne napoje a na deser ciasta domowe – przygotowane przez rodziców.
Wspaniała zabawa trwała kilka godzin, które bardzo szybko minęły…
Gorąco dziękujemy Wszystkim Sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznego Festynu.

Całe przedsięwzięcie nie byłoby możliwe, gdyby nie hojność i szczodrość Firm oraz Instytucji :
1. AUTO Watkem Rzeszów
2. SMAK-EKO GÓRNO
3. Resgraph – Rzeszów
4. TPM druk – Fabryka reklamy
5. Tesco
6. Koncesjoner Renault Zodiak Witold Gut
7. Centrum Filmowe Helios
8. Kino Zorza
9. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej
10. NSZZ „Solidarność” w Rzeszowie

Pragniemy również serdecznie podziękować Pani Annie Smyżeń za wykonanie przepięknych dekoracji, które ozdobiły naszą imprezę plenerową