Home » Aktualności » Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Archiwum

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

“Tak niedawno, żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas…” – słowa znanej piosenki były bardzo adekwatne do sytuacji w dniu 24 czerwca 2016r., gdy żegnaliśmy absolwentów naszej szkoły. Po mszy świętej w Kościele Parafialnym w Zgłobniu, odbyła się w szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/16.

Pierwszym punktem akademii był program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy 6.

Następnie szóstoklasiści złożyli serdeczne podziękowania i wręczyli kwiaty Panu Dyrektorowi, nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Zwieńczeniem występu był układ taneczny przygotowany pod kierunkiem Pani Karoliny Majdan i wychowawcy Pani Bożeny Drozdowskiej -Wnęk. Umiejętności taneczne uczniów znalazły uznanie publiczności, która nagrodziła występ gromkimi brawami. Zachecamy do obejrzenia filmu: https://www.youtube.com/watch?v=FGi1jJ45Gb4– kliknij. (Film również w zakładce: Galeria- Filmy)

Po występie tanecznym, głos oddano uczniom klasy piątej, którzy pożegnali naszych absolwentów ciepłym słowem i  upominkami. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Bartłomiej Wisz, który w swoim wystąpieniu podsumował działania szkoły w minionym roku szkolnym.  Pan Dyrektor pogratulował również naszym absolwentom wysokiego wyniku na sprawdzianie szóstoklasisty. Doceniając trud włożony przez uczniów w przygotowanie się do sprawdzianu wręczono nagrody Dyrektora Szkoły uczniom, którzy osiągnęli wysoki wynik. Następnie nadszedł czas rozdania świadectw z wyróżnieniem i nagród uczniom klas 4-6 oraz podziękowań dla rodziców zaangażowanym w rozwój i dobro szkoły.

Po części oficjalnej akademii przedstawiciel Rady Rodziców Pani Patrycja Opalińska wręczyła nagrody zdobyte w konkursie „ Festyn w obiektywie” ogłoszonym podczas „ Zgłobieńskiego Święta Szkoły”.

Naszym tegorocznym absolwentom życzymy  powodzenia we wszelkich poczynaniach, sukcesów w dalszej edukacji i zapraszamy w nasze progi ponownie, tym razem jako gości.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA