Home » Aktualności » Zabawa karnawałowa w naszej szkole

Archiwum

Zabawa karnawałowa w naszej szkole

Jak co roku w okresie karnawału odbył się w naszej szkole bal. 16 lutego dzieci z klas I-III przebrane w różnorodne, kolorowe stroje bawiły się w rytm muzyki, którą zapewnili niezawodni uczniowie z klasy VI.
Dziewczynki ubrane w balowe suknie księżniczek, wróżek, czarownic i postaci z bajek w doskonałych nastrojach pląsały po parkiecie. Chłopcy wybrali stroje postaci z bajek, rycerzy, kowbojów, żołnierzy, policjantów. Wszak nie od dziś wiadomo, iż za mundurem panny sznurem.
Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie na najpiękniejsze przebranie karnawałowe po prezentacji w kole otrzymały nagrody. Podczas trwania zabawy odbyły się również konkursy, które dały dzieciom wiele radości i satysfakcji. Powodzeniem cieszyły się tańce w parach, z balonami czy też zabawy taneczne jak „Pociąg” i „Kaczuszki”. Królem i królową balu zostali uczniowie klas III Krystian Ciebiera i Wiktoria Czarnik.

Również  uczniowie klas IV – VI wesoło spędzili to zimowe popołudnie, bawiąc się przy dźwiękach dyskotekowej muzyki. Rada Rodziców ugościła wszystkich przepysznymi pączkami i sokami.

Dobry nastrój udzielił się wszystkim. Kolorowe  serpentyny, konkursy, pełne radości i uśmiechu zabawy na długo pozostaną w pamięci uczniów.