Home » Aktualności » Wycieczka klas 1-3

Archiwum

Wycieczka klas 1-3

Dnia  23.05.2019 r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w wycieczce do Rzeszowa , na musical profilaktyczny  pt. ” Co w trawie piszczy czyli w grupie siła” Przedstawienie wystawiał Teatr Muzyczny RORTE z Wrocławia.

Obecnie, w czasach zapotrzebowania na akceptację i tolerancję, twórczy musical ukazał życie drobnych stworzeń, zabawnych przez swój wygląd i dziwactwa,  uświadamiając wszystkim, że „inność każdego z nas”, tak naprawdę wcale nie jest wadą. Fantastyczna przygoda mieszkańców łąki, a przy tym zaskakujące zwroty akcji połączone ze znakomitym humorem udowodniły, że chociaż wszyscy tak bardzo się od siebie różnią, to tylko wspólnymi siłami można pokonać wszelkie trudności i dokonać czegoś naprawdę wielkiego. Pomysłowe kostiumy, dowcipny scenariusz, poruszająca muzyka i znakomity wokal musicalowy wszystkich aktorów oraz wyraźna myśl i morał płynące z widowiska, to z pewnością największe walory tego musicalu.

Kolejną atrakcją dnia był pobyt w Centrum Zabaw dla Dzieci „Fantazja”  w Rzeszowie – największego podkarpackiego centrum rozrywki dla najmłodszych. Najpierw wszyscy odwiedzili ,, Fabrykę Słodyczy” , a potem obejrzeli pokaz wyrobu lizaków. Po pokazie dzieci biorące udział w warsztatach wyczarowywały własne słodycze. Następnie w miłej i przyjaznej atmosferze dzieci spędziły czas bawiąc się na dużych dmuchanych zjeżdżalniach, w basenach z piłkami, chodząc po labiryntach rur i przejść.
Wycieczka wszystkim uczestnikom sprawiła wiele radości. Okazała się wspaniałą frajdą i niezapomnianym przeżyciem.

dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav

IMG_20190523_203520 (2)