Home » Aktualności » Uroczyste zakończenie roku szklnego

Archiwum

Uroczyste zakończenie roku szklnego

W dniu 28 czerwca po mszy świętej w Kościele Parafialnym w Zgłobniu, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2012/13. Zgromadzonych w sali gimnastycznej uczniów, nauczycieli, rodziców i gości, serdecznie przywitał Dyrektor Szkoły – Bartłomiej Wisz, który następnie w swoim wystąpieniu podsumował działania szkoły w minionym roku szkolnym.

Następnie Dyrektor podziękował przewodniczącej Rady Rodziców Pani Magdalenie Kotli za sumienną i owocną pracę  w  ostatnich  latach . Kolejnym punktem  uroczystości było  przedstawienie przygotowane przez szóstoklasistów. Zaprezentowano kabaretową inscenizację pt.”Ale to już było…”. Młodzi aktorzy, doskonale wcielili się w role i wygłosili swoje kwestie, wzbudzając aplauz wśród publiczności.

Po części humorystycznej, uczniowie przeszli do części oficjalnej. Złożyli serdeczne podziękowania i wręczyli słodkie upominki nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Zwieńczeniem występu był układ taneczny przygotowany przez uczniów klasy szóstej pod kierunkiem Pana Marka Strzemęckiego i wychowawcy Pani Bożeny Drozdowskiej -Wnęk. Umiejętności taneczne i akrobacje uczniów znalazły uznanie i podziw publiczności, która nagrodziła występ klasy szóstej gromkimi brawami.

Po występie tanecznym, głos oddano uczniom klasy piątej, którzy pożegnali naszych absolwentów ciepłym słowem i symbolicznymi upominkami. Następnie Pan Dyrektor przeszedł do najważniejszej części uroczystości – wręczenia świadectw z wyróżnieniem uczniom klas 4-6, nagród , listów gratulacyjnych i podziękowań najlepszym uczniom oraz zaangażowanym w rozwój i dobro szkoły rodzicom.

Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów w dalszej nauce i powodzenia w gimnazjum!

Burmistrz Miasta i Gminy Boguchwała Pan Wiesław Dronka dwóm uczennicom klasy VI przyznał stypendia naukowe. Daria Rogowska otrzymała je za wysoki wynik uzyskany na ogólnopolskim sprawdzianie kompetencji klas szóstych ( 37 na 40 możliwych do uzyskania punktów ) zaś Daria Ciebiera za zajęcie I miejsca w powiatowych  „Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych” . Naszym absolwentkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Wystąpienie  Pana Dyrektora Szkoły- plik do pobrania