Home » Aktualności » Turniej szachowy

Archiwum

Turniej szachowy

W dniu 16 grudnia odbył się Gwiazdkowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zgłobniu.W rozgrywkach wzięło udział 22 uczniów naszej szkoły podzielonych na dwie grupy wiekowe: klasy I-III oraz klasy IV-VI.

Podczas rywalizacji na wszystkich stolikach można było zaobserwować pełne skupienie zawodników i harmonię wykonywanych ruchów. Był to turniej pasjonatów, dzieci lubiących grę w szachy. Dopiero po 4 godzinach żmudnej gry wyłoniono zwycięzców.

Wśród uczniów klas I-III pierwsze miejsce zajęła Emilia Lis- Gubernat (kl. III),
drugie miejsce zajął Miłosz Michno (kl. III), a na trzecim sklasyfikowany został
Karol Miłek ( kl. I).

Wśród uczniów klas IV-VI miejsca na podium zajęli uczniowie klasy VI.

Na najwyższym stopniu uplasował się Kamil Róg, miejsce drugie zajęła Kamila Cioch, a na miejscu trzecim turniej ukończył Jan  Miłek.