Home » Aktualności » Letnia półkolonia w naszej szkole

Archiwum

Letnia półkolonia w naszej szkole

W dniach 6-17 lipca 2009r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Zgłobniu mieli możliwość uczestniczenia w półkolonii. Dwóch nauczycieli naszej szkoły, p. Bogumiła Dąbrowska i p. Ewa Świderska, czuwało nad bezpieczeństwem 30 wychowanków.Uczestnicy zajęć zwiedzili m.in. zamek w Łańcucie, Muzeum Nafciarstwa w Bóbrce oraz rezerwat przyrody „Prządki”. Wychowankowie kilkakrotnie wyjeżdżali na basen otwarty w Boguchwale i uczestniczyli w pieszych wycieczkach do pobliskiego lasu. Dużą atrakcją był wyjazd do kina na projekcję filmu „Epoka lodowcowa 3” w wersji 3D.
Dzieci były zapoznawane z piosenkami o tematyce wakacyjnej i oglądały krótkie bajki, wykonywały również proste prace plastyczne. Wychowankowie uczestniczyli w wielu nowych zabawach ruchowych oraz uczyli się zasad zdrowej rywalizacji podczas zawodów i gier sportowych. Atrakcyjne nagrody mobilizowały dzieci do aktywnego udziału w zajęciach.
Miejmy nadzieję, że za rok, na wakacjach nasza półkolonia również będzie cieszyć się tak dużym zainteresowaniem dzieciaków ! Już teraz zapraszamy!