Home » Aktualności » Karol Smyżeń laureatem części kreatywnej drugiej edycji konkursu “Ty wygrywasz, Amerigas pomaga”

Archiwum

Karol Smyżeń laureatem części kreatywnej drugiej edycji konkursu “Ty wygrywasz, Amerigas pomaga”

Uczniowie naszej szkoły już po raz drugi wzięli udział w konkursie organizowanym przez firmę AmeriGas – dostawcę gazu płynnego. Konkurs składał się z dwóch części. Pierwsza, polegała na zebraniu jak największej ilości oryginalnych plomb z butli firmy „AmeriGas”, natomiast druga – kreatywna, miała na celu wykonanie pracy plastycznej pt. „ Dobra energia w moim domu”. Warunkiem uczestnictwa w części kreatywnej konkursu, było zebranie przez szkołę minimum 10 sztuk plomb. Nam udało się zebrać ponad 400 sztuk plomb, co jednak nie dało wygranej w części pierwszej konkursu.

Okazało się, że po raz kolejny uczeń naszej szkoły wykazał się wiedzą nt. odnawialnych źródeł energii, którą zaprezentował w wykonanym przez siebie plakacie konkursowym. Dzięki temu zdobył nagrodę w części kreatywnej konkursu. Poniżej cytujemy informację od Organizatora:  

„… pięciu utalentowanych uczniów zostaje nagrodzonych iPadem mini oraz zdobywa dla swoich szkół dodatkowe punkty!  Wszystkie prace plastyczne będziecie mogli Państwo zobaczyć na stronie konkursu pod adresem http://www.konkursamerigas.pl/o_promocji/prace-plastyczne.html…”

Dzięki wygranej w części kreatywnej konkursu, nasza szkoła zdobyła dodatkowo 22 500 punktów, które podobnie jak w roku ubiegłym zamienimy na ciekawe pomoce dydaktyczne do pracowni przyrody!

Zwycięzcy konkursu gratulujemy!

Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Bożena Drozdowska-Wnęk

1